1RR.CZ 1. realitní revue

Realitním projektem roku 2015 se stal Sky Barrandov od Evy Jiřičné

10.11.2015

Letošní ročník developerské soutěže Realitní projekt roku zná své vítěze. Cenu nejlepšího Realitního projektu roku 2015 v České Republice získal projekt Sky Barrandov. Shodli se na tom odborníci složení ze zástupců realitních kanceláří i architektů. Sky Barrandov získal hned dvě ocenění absolutního vítěze. Veřejnost letos hlasovala pro mimopražský projekt Placeo v Rosicích.

„Do letošního ročníku ankety se přihlásilo téměř šedesát projektů, které se realizují nejen v Praze, ale po celé České republice,“ říká René Hradecký, zástupce společnosti Conventia, která akci organizuje. „Byli jsme příjemně překvapeni obrovským zájmem i počtem přihlášených projektů. Nové byty se v letošním roce prodávají velmi dobře, na druhou stranu je znát i to, že lidé vyhledávají dobré bydlení na dobré adrese. Konkurence je velká a developeři si to uvědomují. Jsme rádi, že se staví čím dál více projektů, které tato očekávání splňují“ dodává Hradecký. Vítězné projekty mohou nést označení Realitní projekt roku 2015.

Výsledky celostátní ankety Realitní projekt roku jsou již tradičně vyhlašovány u příležitosti konání Realitního kongresu, který se každoročně koná v Praze za účasti stovek zástupců realitních kanceláří a developerů. Soutěž si klade za cíl mapovat a oceňovat kvalitní rezidenční developerské projekty po celé České republice. „Developeři čím dál více pociťují přetlak nabídky nad poptávkou a v současné době uspějí na trhu pouze ty nejlepší projekty, které mají dobře nastavené ceny, kvalitní architektonické zpracování a jsou i kvalitně postaveny. Dobrá dopravní dostupnost a dostatečná občanská vybavenost v okolí jsou o nově postavených projektů samozřejmostí. Developerské projekty, kterým tyto atributy chybějí, v dnešní době nemají na trhu šanci obstát,“ shrnuje Hradecký.

Ocenění absolutní vítěz v České republice:

Cena odborné poroty: Sky Barrandov, Praha

Cena architektů: Sky Barrandov, Praha

Cena veřejnosti: Polyfunkční bytový dům R PLACEO

zpět