1RR.CZ 1. realitní revue

Lenka Krobotová: Domů se musí člověk těšit

S herečkou Lenkou Krobotovou jsme mluvili o realitách, domovu a pochopitelně jsme nemohli vynechat divadlo.

Jelikož se jmenujeme 1. realitní revue, nemůžeme začít jinak, než z této oblasti - kolikrát za život jste se stěhovala a kolik nákupů, prodejů či pronájmů nemovitostí v tom figurovalo?

Stěhovala sem se několikrát s rodiči a 2x sama... Jednou jsem prodávala a dvakrát nakupovala… Pokaždé to byly docela nervy...

 

Využívala jste služeb realitních kanceláří či spíš soukromou inzerci a vlastní kontakty? Jak to dopadlo?

I realitky a jednou jsem si našla sama…

 

Vaše současné bydlení vám vyhovuje?

Ano vyhovuje. 

 

Co pro vás znamená pojem domov? Je to spíše jen obytný prostor, který využíváte s vaší rodinou či rovněž nějaké blízké okolí - například hřiště, kam chodíte s vašimi dvěma syny atd..?

Domov je zázemí pro celou rodinu... Teď bydlíme v lokalitě, kde je to trochu jak na vesnici, okolo dost zeleně, hřiště a park, kde se scházíme s kamarády. Domů se musí člověk těšit.

 

Jakým způsobem se téma domova týkalo vašich hereckých rolí? Pokud to máte porovnat se sebou - která postava vám podle byla ve věci vnímání pojmu domova nejbližší, a které z nich byly nějakým způsobem zajímavé?

Vždy se toto tema nějak odrazí... Možná se silně týká inscenace Spřízneni volbouDejvickém divadle, která je i mou srdeční záležitostí... Téma domova a rodiny je tam velmi silné.